Proč nakupovat u nás?

  1. RYCHLOST: Vždy si při objednávání krásných věcí pomyslíte: "Chci to hned?" Bohužel "hned" zařídit neumíme, ale uděláme maximum, aby k vám vytoužená objednávka dorazila co nejrychleji, objednávku IHNED zadáme do výroby a pustíme se do stříhání a šití. Někdy to tedy může být i dřív než za uvedené 2 týdny. Zároveň se snažíme šít i na sklad, tím pádem odesíláme opravdu snad IHNED, pokud tedy zrovna nespíme :) 
  2. DODÁNÍ A PEČLIVÉ BALENÍ: Aby vaše objednávky dorazily co nejdříve, odesíláme je přes ověřené dopravce (Česká pošta a Zásilkovna), kteří vám zásilku doručí na adresu v ČR do 24-48 hodin od podání. O odeslání balíčku vás informujeme e-mailem a SMS, ať vám nic neuteče a můžete se těšit na svou objednávku. Všechny zásilky balíme pečlivě a s láskou.
  3. 14 DNÍ NA VÝMĚNU: U nás se nemusíte bát nakoupit. Pokud by vám náš kousek nesedl, případně byste jej chtěli vyměnit za jinou barvu nebo velikost, stačí jej zaslat zpět a společně vyřešíme vrácení peněz nebo ušijeme kousek přesně podle vašich představ. Jen musí být zboží v původním stavu, tedy neprané a nenošené. 

Zpět do obchodu